Spolehlivá Kia Sportage se sedmiletou zárukou vyjíždí za ceny již od 6 933 bez DPH

21.09.2020
Nejprodávanější SUV značky Kia se vyrábí v Žilině a jako každý vůz této automobilky vyjíždí od prodejce s unikátní evropskou zárukou 7let/150 000 km. Pořiďte si rodinné SUV vhodné i na každodenní jízdy ve městě za ceny již od 6 933 bez DPH
Tato nabídka již není platná, ale můžete se podívat na jiné vozy

KIA Sportage zaujme odvážným a dynamickým stylem SUV. Může být vybavena pokročilým osvětlovacím full LED systémem, který ve spojení s kamerou detekuje vozidla vpředu a automaticky přepíná mezi dálkovými a tlumenými světly.

V interiéru najdete měkké dotykové materiály a precizní povrchové úpravy. Ergonomické pracoviště řidiče je navrženo pro co nejjednodušší používání a ovládání, abyste se mohli plně věnovat řízení.

K dispozici jsou dva benzínové motory 1,6 litru jeden s přeplňováním a druhý atmosférický. Příznivci úsporných naftových motorů si mohou vybrat mezi 1,6 litrovým turbodieselem nebo 2,0 litrovým turbodieselem doplněný mild hybridní technologií na bázi 48 V.

V různých kombinacích lze volit pohon předních nebo všech kol a tří převodovek 6M, 7DTC nebo 8AT. K dispozici jsou vozy modelových roků 2020 a včetně nejnovějších 2012 s aplikací UVO, se kterou můžete vzdáleně zjistit zda jsou například zavřené dveře nebo kde jste zaparkovali auto.