Financování aut ze zahraničí – jak na to?

16.02.2022
Situace na našem automobilovém trhu je opravdu žalostná, a tak jste začali hledat nové vozidlo jinde. Jak ale zařídit financování? Nechcete si přeci otevírat zahraniční účet, ale za hotové peníze auto koupit taky nechcete. Co s tím? Máme řešení!

Jako jedni z mála na trhu vám představujeme ideální řešení vašeho problému – úvěr se skvělými podmínkami na vaše vozidlo ze zahraničí. Úvěr jednoduše sjednáte u nás a pro vaše auto si dojedete kamkoliv potřebujete. Proč ale volit tuto možnost, když si můžete vzít klasický úvěr v bance?

 

Leasing vs. klasický úvěr

Leasing, neboli vázaný spotřebitelský úvěr, je mnohem výhodnější, než půjčka v bance. Ručíte zde vaším vozem a konečnou úrokovou sazbu víte už z nezávazné  nabídky, takže vás nakonec nic nepřekvapí. Nespornou výhodou je také rychlé schválení bez historie, takže nemusíte dokládat žádné další dokumenty, které by celý proces zbytečně zpomalovali. Zároveň pokud jste začali podnikat teprve nedávno a nemáte historii k dispozici, vázaný úvěr je pro vás to pravé.

Je důležité mít na paměti, že po dobu leasingu nemůžete vozidlo prodat, právě z toho důvodu, že vozidlem ručíte. Na to je důležité myslet zvlášť při nastavování akontace a měsíčních splátek, pokud chcete auto prodat třeba do dvou, tří let od koupě. Za nás doporučujeme akontaci cca 20 % z ceny vozu, ale můžete si ji nastavit podle vašich prostředků.

Dnešní úrok se pohybuje mezi 5 až 10 % a bohužel, bude jen stoupat. Pokud tedy o této službě uvažujete, neztrácejte čas. 

 

Klasickou půjčku pak místo leasingové společnosti získáte od banky. Úrok je běžně mnohem vyšší. Dále pak samozřejmě banka požaduje vaší historii, kterou řádně posoudí, než nabídku s konečným úrokem získáte.

 

Jak to funguje?

Pokud se rozhodnete využít naši službu financování vozu zakoupeného v zahraničí, čeká vás následující. Vyberete si své vozidlo z jakéhokoliv koutu Evropy, my z něj vypočítáme kalkulaci, která vám zaručí ten nejlepší úrok, a vozidlo se schválí. Vy pak dostanete patřičné finance na účet a do 14 dnů pak máte povinnost doložit doklad o koupi vozu a jeho přihlášení. 

Nevíte, jak vůz ze zahraničí dostat, nebo se vám nechce absolvovat cestu za vysoké náklady a čas? Zařídíme to za vás. Na základě dohody jsme schopni pomoct s dovozem vašeho vozu, ať je odkudkoliv. 

 

Chcete vědět, jaký úvěr byste sehnali na vaše vozidlo? Stačí kliknout zde pro kalkulaci.