Renault představuje nový Trafic

16.09.2021
Renault otevře objednávky na nový Trafic 4. října. Prodej bude zahájen začátkem roku 2022. Odhalení tohoto nového modelu se uskuteční v rámci Solutrans Motorshow, Lyon, Francie, dne 16. listopadu 2021.

Nový Renault Trafic disponuje novou, robustnější přídí s full LED světlomety již v sériové výbavě. Kompletně přepracovaná kabina kombinuje komfort a ergonomii s připojenou mobilní kanceláří. Jejím těžištěm je nová palubní deska s moderními a praktickými prvky. Pyšní se úložnými prostory o objemu 88 litrů, což je nejlepší hodnota ve své kategorii.

 

Nové asistenční systémy

Nový Trafic nedělá kompromisy v oblasti bezpečnosti. K dispozici je 10 nových asistenčních systémů a nový přední airbag, který chrání oba pasažéry. Díky novým asistentům řízení je jízda bezpečnější a plynulejší.

 

Nové motory

Nová řada motorů Blue dCi je rozšířená, úspornější, v kombinaci s manuální nebo EDC převodovkou a odpovídá standardu Euro 6d-Full. Širší paleta nových motorů poskytuje větší výkon a točivý moment. Nová barva Modrá Cumulus je k dispozici od uvedení.

 

Nový Interiér

Kromě změn přední části prošel nový Trafic také zásadním přepracováním interiéru, který nabízí komfort a vnímanou kvalitu srovnatelnou s osobním vozem, a to ve funkčnější a praktičtější podobě.

 

2,2 milionu zákazníků

Renault představuje nový model Trafic, jehož objednávky se otevírají 4. října. Dále tak posiluje atraktivitu své malé dodávky, která dokonale odpovídá potřebám a očekáváním řemeslníků a fleetových zákazníků. Renault Trafic se narodil v roce 1980 a je bestsellerem, který si získal více než 2,2 milionu zákazníků v 50 zemích.

 

Zdroj: Renault