Proč si jako firma pořídit elektromobil?

07.09.2021
Možná vám to nepůjde po srsrti, ale pořídit si firemní elektromobil má své výhody. Ať už jste zatvrzelý milovník spalovacích motorů, či hlava otevřená novým možnostem, vlastnictví elektrické flotily přinese vaší firmě obrovskou popularitu.

 

Firemní vozy vždy reflektovaly kulturu firmy a její status. Pokud jste svým zaměstnancům pořídili klasické Octávky, vaše firma reflektovala patriotismus a věrnost české značce. Pokud jste sehnali Audi A6, vaši zaměstnanci se vozili v luxusních limuzínách a vaše firma působila na ostatní výdělečně, movitě a úspěšně. Ačkoliv by se to nemělo, vaše firma bude vždy souzena podle vozového parku. Tak proč nejít s dobou?

 

Nemusíte milovat elektromobily ani hybridy, ale už dnes je jasné, že naše společnost se pomalu ale jistě ubírá směrem k udržitelnosti. Lidé vnímají klimatické změny a chtějí ochránit naši planetu všelijakými způsoby, od recyklace po elektrifikaci. Automobilky se připravují na rok 2035 a už nyní vymýšlí různá elektrická řešení.

 

Pokud chcete, aby vaše firma šla s dobou, pořízení elektrické flotily je ideálním gestem, které dá ostatním najevo, že ani vám není naše planeta ukradená. Podle průzkumů si dnešní generace Z vybírá, ve které společnosti utratí své peníze i podle toho, jak moc se firma hlásí k udržitelnosti. Celých 76 % respondentů by nepodpořilo společnost, která se nezajímá o klimatické změny a nepřispívá ke karbonové neutralitě. 

 

Elektromobilová flotila vám zaručí nadčasovost i oblíbenost u mladší generace, která i když není třeba hned teď vaším cílem, velmi brzy bude. Vaše firma ukáže progresivitu a nebojácnost vůči pokroku. Navíc, většina elektromobilů je narozdíl od ostatních aut ihned k odběru, takže na své vozy nebudete muset čekat dlouhé měsíce. Co chtít víc?

 

Abychom vás lépe přesvědčili, vybrali jsme pro vás pár vozů, které stojí za zvážení při budování své vlastní elektrické flotily. Prohlédněte si je zde:

škoda Enyaq iv

Škoda Enyaq iV 60 132 kW AT elektro

Od 15 606 Kč

Měsíčně bez DPH

Detail