Oblíbený “krátký” Volkswagen Tiguan facelift 2020 je nyní v akci za 6 487 bez DPH.

02.09.2020
Faceliftovaný Volkswagen Tiguan, je prostorný a všestranný společník pro každodenní dojíždění i trávení volného času. Do nejmenšího detailu promyšlený rodinný vůz si nyní můžete užívat  již od 6 487 bez DPH na operativní leasing. 
Tato nabídka již není platná, ale můžete se podívat na jiné vozy

Výbava Trendline zahrnuje mimo jiné třízónovou automatickou klimatizaci Climatronic, audiosystém Composition Colour s 8 reproduktory a 5“ displejem, 17“ kola z lehké slitiny, černé podélné střešní nosiče a rozsáhlý soubor bezpečnostních prvků.

O stupeň výš stojí v nabídce Tiguan Comfortline, který má v sériové výbavě oproti verzi Trendline navíc například asistenční systém Light Assist, parkovací senzory ParkPilot, tempomat, tmavě tónovaná skla oken od sloupku B dozadu, stříbrné podélné střešní nosiče, multifunkční kožený volant, audiosystém Composition Media se 6,5“ displejem, chromované okenní lišty, dekorační osvětlení interiéru a osvětlené hliníkové prahové lišty.

Pro nejnáročnější zákazníky je určena třetí výbavová linie Highline s adaptivním tempomatem ACC do 160 km/h, digitálním panelem přístrojů Active Info Display, zpětnou kamerou, bezklíčovým přístupovým systémem Keyless Access a statickými LED světlomety.

 

Akce je časově omezená. 

Termín dodání 14-16 týdnů. 

Pro další mimořádné akce doporučujeme odebírat náš newsletter, přihlášení naleznete v patičce webu.