Oblíbený “krátký” Volkswagen Tiguan facelift 2020 je nyní v akci za 6 487 bez DPH.

02.09.2020
Faceliftovaný Volkswagen Tiguan, je prostorný a všestranný společník pro každodenní dojíždění i trávení volného času. Do nejmenšího detailu promyšlený rodinný vůz si nyní můžete užívat  již od 6 487 bez DPH na operativní leasing. 

Volkswagen Tiguan

VW Life 1.5 TSI 110 kW

Od 8 756 Kč

Měsíčně bez DPH

Detail

Volkswagen Tiguan

VW Life 1.5 TSI 110 kW DSG

Od 9 610 Kč

Měsíčně bez DPH

Detail

Volkswagen Tiguan

VW Elegance 1.5 TSI 110 kW DSG

Od 11 093 Kč

Měsíčně bez DPH

Detail

Výbava Trendline zahrnuje mimo jiné třízónovou automatickou klimatizaci Climatronic, audiosystém Composition Colour s 8 reproduktory a 5“ displejem, 17“ kola z lehké slitiny, černé podélné střešní nosiče a rozsáhlý soubor bezpečnostních prvků.

O stupeň výš stojí v nabídce Tiguan Comfortline, který má v sériové výbavě oproti verzi Trendline navíc například asistenční systém Light Assist, parkovací senzory ParkPilot, tempomat, tmavě tónovaná skla oken od sloupku B dozadu, stříbrné podélné střešní nosiče, multifunkční kožený volant, audiosystém Composition Media se 6,5“ displejem, chromované okenní lišty, dekorační osvětlení interiéru a osvětlené hliníkové prahové lišty.

Pro nejnáročnější zákazníky je určena třetí výbavová linie Highline s adaptivním tempomatem ACC do 160 km/h, digitálním panelem přístrojů Active Info Display, zpětnou kamerou, bezklíčovým přístupovým systémem Keyless Access a statickými LED světlomety.

 

Akce je časově omezená. 

Termín dodání 14-16 týdnů. 

Pro další mimořádné akce doporučujeme odebírat náš newsletter, přihlášení naleznete v patičce webu.