Nové Audi A5 Sportback a A5 Coupé s ostřejším vzhledem jsou nyní v akci od 10 669 bez DPH měsíčně.

10.09.2020
Audi A5 Sportback, A5 Coupé se na autonaklik.cz představují s novým, ještě ostřejším vzhledem a nejaktuálnější verzí konceptu ovládání MMI touch. Nová technika částečně hybridního pohonu snižuje spotřebu paliva. Oslňte novým Audi A5 za cenu již od 10 669 bez DPH měsíčne.
Tato nabídka již není platná, ale můžete se podívat na jiné vozy

Audi A5 je sportovnější verzí konzervativnější řady A4. Rodinu A5 tvoří tři karosářské verze. Pětidveřový A5 Sportback se splývavou zádí, elegantní dvoudveřové A5 Coupé a nezaměnitelný A5 Cabriolet s plátěnou střechou. Mimo to má každá karosářská verze svoje deriváty. Podle výkonu písmeno A nahrazuje S a ultimátní verze mají před pětkou písmena RS. Jediný Cabriolet verzi RS nemá. 354 koní verze S je na otevřený vůz postačující hodnota.

Ve skladových vozech na autonaklik.cz převládají nejprodávanější modely A5 Sportback s dvoulitrovými naftovými a benzínovými motory, z nichž některé jsou vybavené částečnou hybridní technologií MHEV integrovanou do 12V elektrické sítě vozidla.

Všechny modely A5 používají k přenosu hnací síly automatickou převodovku, a to buď sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku S tronic, nebo osmistupňovou samočinnou převodovku tiptronic. Pohon všech kol quattro je na přání k dispozici pro motory se střední úrovní výkonu a pro tři nejvýkonnější verze se dodává sériově.