Hyundai i30 z Nošovic nejlevnější kombi s automatem nyní za akční ceny již od 5 027 bez DPH

20.10.2020
Hatchback, fastback nebo kombi? Hyundai i30 z Nošovic ve všech typech karoserie s širokou paletou osvědčených i nejnovějších motorů, s manuálními i automatickými převodovkami je nyní na autonaklik.cz k dispozici za akční ceny již od 5 027 bez DPH. 
Tato nabídka již není platná, ale můžete se podívat na jiné vozy

Hyundai i30 je druhé nejprodávanější auto nižší střední třídy v ČR. Přízeň zákazníků posiluje skutečnost, že se vyrábí u nás v moravskoslezských Nošovicích. Dalším důvodem k oblibě je výběr ze tří verzí. Obratný hatchback, praktické kombi a sportovní fastback si nacházejí zákazníky jak z řad soukromých uživatelů, tak ve flotilách firem. Hyundai i30 nabízí vysokou hodnotu za vynaložené peníze. Má spolehlivé a úsporné motory, mnoho možností výbavy a líbivý design.

Pod kapotami skladových vozů za akční ceny se nacházejí osvědčené motory. K nim patří atmosférický čtyřválec 1.4 CVVT/73 kW, přeplňovaný benzínový tříválec 1.0 T-GDI/88 kW a turbodiesel 1.6 CRDi/85 kW. K technickým novinkám letošní sezóny patří benzínový atmosférický čtyřválec o 1.5 CVVT/81 kW a jeho přeplňované dvojče 1.5 T-GDI/117 kW s mild hybridním pohonem a naftový 1.6 CRDi s mild hybridním pohonem. K vybraným motorům je k dispozici sedmistupňová automatická převodovka DSG.

Ve výbavách skladových vozů najdete celou škálu nabízenou výrobcem. Volit můžete mezi Start, Trikolor, Komfort a Style u modelů před faceliftem a Start, Comfort, Smart a Style u nových modelů. U vybraných vozů tedy naleznete například navigaci, 17palcová kola z lehké slitiny, LED přední světlomety nebo dvouzónovou klimatizaci. Z bezpečnostních prvků je to například autonomní brzdění s detekcí chodců nebo upozornění na příčně projíždějící vozidla při couvání.