Elektrický Volkswagen ID.3 s dlouhým dojezdem a krátkou dobou nabíjení v akci již od 10 900 Kč

07.10.2020
Volkswagen ID.3 nabízí dojezd až 550 km a půlhodinka na rychlonabíjecí stanici stačí k nabití na 290 km dojezdu. V akci na autonaklik.cz je tato futuristická novinka k dostání již od 10 900Kč.
Tato nabídka již není platná, ale můžete se podívat na jiné vozy

ID.3 je prvním elektromobilem značky na nové modulární platformě MEB. Je nabízen se třemi různě velkými sadami akumulátorů. Modulární akumulátorový systém umožňuje dojezd až 500 kilometrů. Nabíjecím výkonem 100 kW lze během pouhých 30 minut doplnit elektrickou energii pro 290 km jízdy. Domácí nabíječky jsou nabízeny za výrazně nižší ceny v porovnání s tržními cenami.

Futuristický design přináší novou estetiku do kompaktní třídy. Revoluční interiér v konceptu “open space” nabízí nevídaný vnitřní prostor. ID.3 s krátkými převisy totiž nemá středový tunel a nabízí kabinu s rozměry vozů o třídu výš. Pětimístný interiér doplňuje zavazadlový prostor o objemu 385 litrů. Díky intuitivnímu ovládání dotykovými tlačítky na desetipalcovém středovém displeji a se řidič ihned cítí jako doma.

ID.3 se vyznačuje optimálním rozložením hmotnosti a dynamickými jízdními vlastnostmi díky pohonu zadních kol. Základní model dosahuje rychlosti 160 km/h. Maximální úroveň bezpečnosti a komfortu zaručují početné asistenční systémy, jako například funkcí nouzového brzdění při manévrování na parkovišti nebo automatické interaktivní světlomety Matrix LED.

Akce platná do 30.10.2020