Sportovní a praktická GT Volkswagen Arteon a Arteon Shooting Brake vyjíždí za akční ceny již od 8 900 bez DPH

29.09.2020
Sedan se splývavou zádí Arteon a letošní novinka, dynamické GT s větším zavazadlovým prostorem na cesty Arteon Shooting Brake jsou ideálními manažerskými vozy. S vozem z autonaklik.cz si můžete užívat komfort vyšší střední třídy za akční ceny již od 8 900 bez DPH. 
Tato nabídka již není platná, ale můžete se podívat na jiné vozy

 Arteon je pětimístný sedan se splývavou zádí, který je svým tvarem karoserie určený pro rychlé přesuny na dlouhé vzdálenosti. “Gran turismo” od Volkswagenu je na autonaklik.cz k dispozici s benzínovými motory 2.0 TSI/140 kW a naftovými motory 2.0 TDI s motory o výkonu 110, 140 a 176 kW. V nabídce převažují vozy s automatickou převodovkou a pohonem předních kol. Tato kombinace je u zákazníků nejoblíbenější.

Vybrat si můžete z úrovní výbav Arteon, Elegance a R-Line. Už základní výbava Arteon je dostatečně bohatá. Nabízí ergonomické sedadlo řidiče, digitální cockpit, 3 zónovou klimatizaci nebo adaptivní tempomat. Výbava Elegance akcentuje lesk chromu a výbava R-line přináší sportovní černé doplňky. Seznam výbavy naleznete v detailu každého vozu.

Arteon Shooting Brake s dynamickou zádí ve stylu kombi je jako novinka k dispozici s úsporným motorem TDI 110 kW, předním pohonem a manuální převodovkou. Tato kombinace představuje vůbec nejúspornější možnou variantu, a to jak na provoz, tak na údržbu. Spotřeba, kterou s tímto vozem mohou dosahovat zkušení řidiči v reálném meziměstském provozu může klesnout až ke 4 l/100 km.