Pohledné a dynamické SUV Peugeot 2008 můžete řídit již od 4 881 bez DPH měsíčně

24.08.2020
Ať si na autonaklik.cz vyberete mezi benzínovým nebo naftovým motorem, je to jen na vás, jaké potěšení z jízdy si zvolíte! S novým Peugeot 2008 vás každý den čekají uživatelsky příjemné technologie a služby, které vám usnadní život. Využijte toho, a hlavně si užívejte již za 4 881 bez DPH měsíčně na operativní leasing!
Tato nabídka již není platná, ale můžete se podívat na jiné vozy

Z hlediska rozměrů jde o opravdové SUV, které současně vyniká svým výrazně elegantním vzhledem. S délkou 430 cm a rozvorem 260 cm nabízí rovněž pohodlný zavazadlový prostor o objemu 434 l Technologicky vyspělý vůz disponuje asistenčními systémy řízení využívající nejlepší know-how značky Peugeot. Pro cesty v náročnějším terénu může být vůz vybaven systémem Grip Control s funkcí Hill Assist Descent Control (HADC) napomáhající při jízdě ze svahu.

Nové řešení interiéru Peugeot i-Cockpit® nabízí bezchybnou ergonomii i povzbuzení smyslů. Jde o kompaktní volant pro lepší ovladatelnost a příjemnější držení, velký dotykový HD displej na dosah ruky i očí a inovativní 3D vyvýšený přístrojový panel. Informace jsou umístěny v zorném poli řidiče a jsou promítány ve formě hologramu. Údaje jsou výrazné a dynamické. V závislosti na své důležitosti nebo aktuálnosti se zobrazují blíž k očím řidiče, čímž se zvýší jeho reaktivita přibližně o půl vteřiny.