Volkswagen Passat

1,5 TSI 110 kW

772 801 Kč

Mám zájem

Volkswagen Passat

1,5 TSI 110 kW

Volkswagen Passat

1,5 TSI 110 kW

Cena i

Cena s DPH

772 801 Kč

Operativní leasing

6 232 Kč / měsíc bez DPH

Délka nájmu

Roční nájezd

Doprava po celé České republice za 2 999 Kč s DPH

Informace o voze

Převodovka
Manuální
Pohon
4x2
Palivo
Benzín
Výkon motoru (kW)
110 kw
Barva
šedá
Rok výroby
2020
Identifikátor vozu
44178

Služby v leasingu

  • Pneuservis
  • Povinné a havarijní pojištění
  • Poplatky Rádio
  • Údržba a servisní náklady
  • Poplatek za silniční daň

Výbava

Podobné vozy

Volkswagen Transporter

Kombi DR 2.0 TDI 110 kW

905 051 Kč s DPH

Detail

Volkswagen Polo

GTI 2.0 TSI DSG 147 kW

644 000 Kč s DPH

Detail

Volkswagen Passat

R-Line 2.0 TDI DSG 110 kW

888 000 Kč s DPH

Detail

Volkswagen Amarok

V6 Aventura 3.0 TDI 4Motion 8AUT 190 kW

1 438 857 Kč s DPH

Detail

Volkswagen Passat

Nový Passat osmé generace dostal do vínku nejen optimalizovaný design, ale také více komfortu a nejmodernější technologie a zábavní systémy disponující rozsáhlou, uživatelsky přívětivou konektivitou.

Limuzína a Variant

Zákazníci mohou Passat objednávat jako obvykle ve dvou základních karosářských verzích Limuzína a Variant s širokými možnostmi individualizace, od sportovní výbavové linie R-Line přes všestranný Alltrack.

Linie výbav

Verze Limuzína a Variant lze kombinovat se třemi výbavovými liniemi: Business, Elegance a R-Line. Samostatně se prezentuje všestranný Passat Alltrack ve stylu SUV a hybridní Passat GTE, který snoubí sportovní dynamiku s hospodárností.

Motory a převodovky

Zákazníci mají pro nový Passat na výběr tři zážehové a tři vznětové motory s výkony od 110 do 200 kW. V závislosti na motoru jsou k dispozici přímo řazené nebo automatické převodovky a pohon předních nebo všech kol.

Digital Cocpit

Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní digitální přístrojová deska „Digital Cockpit“ Vám poskytne mnohem více informací než jen údaje o rychlosti a stavu paliva v nádrži.

IQ.DRIVE

Je souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy, které již dnes existují nebo pro ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. Passat patří mezi modely, ve kterých se inovativní ideje uplatňují jako první.

Travel Asist

Zejména při jízdě po dálnicích a silnicích systém „Travel Assist“ udržuje vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a bere v úvahu odstup od vpředu jedoucích vozidel. V kombinaci s převodovkou DSG systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě.