Volkswagen Passat

1,5 TSI 110 kW

772 801 Kč

Mám zájem

Volkswagen Passat

1,5 TSI 110 kW

Tento vůz je již prodaný
Podobné vozy skladem

Volkswagen Passat

1,5 TSI 110 kW

Cena i

Cena s DPH

772 801 Kč

Operativní leasing

6 232 Kč / měsíc bez DPH

Délka nájmu

Roční nájezd

Doprava po celé České republice za 2 999 Kč s DPH

Informace o voze

Převodovka
Manuální
Pohon
4x2
Palivo
Benzín
Výkon motoru (kW)
110 kw
Barva
šedá
Rok výroby
2020
Identifikátor vozu
44178

Služby v leasingu

  • Pneuservis
  • Povinné a havarijní pojištění
  • Poplatky Rádio
  • Údržba a servisní náklady
  • Poplatek za silniční daň

Výbava

Podobné vozy

Volkswagen T-Cross

Style 1.5 TSI 110 kW DSG

630 000 Kč s DPH

Detail

Volkswagen Transporter

Kombi KR 2.0 TDI 110 kW

884 510 Kč s DPH

Detail

Volkswagen Caddy 5

Life 1.5 TSI 84 kW

743 414 Kč s DPH

Detail

Volkswagen Id.4

1st Max 150 kW

1 370 000 Kč s DPH

Detail

Volkswagen Passat

Nový Passat osmé generace dostal do vínku nejen optimalizovaný design, ale také více komfortu a nejmodernější technologie a zábavní systémy disponující rozsáhlou, uživatelsky přívětivou konektivitou.

Limuzína a Variant

Zákazníci mohou Passat objednávat jako obvykle ve dvou základních karosářských verzích Limuzína a Variant s širokými možnostmi individualizace, od sportovní výbavové linie R-Line přes všestranný Alltrack.

Linie výbav

Verze Limuzína a Variant lze kombinovat se třemi výbavovými liniemi: Business, Elegance a R-Line. Samostatně se prezentuje všestranný Passat Alltrack ve stylu SUV a hybridní Passat GTE, který snoubí sportovní dynamiku s hospodárností.

Motory a převodovky

Zákazníci mají pro nový Passat na výběr tři zážehové a tři vznětové motory s výkony od 110 do 200 kW. V závislosti na motoru jsou k dispozici přímo řazené nebo automatické převodovky a pohon předních nebo všech kol.

Digital Cocpit

Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní digitální přístrojová deska „Digital Cockpit“ Vám poskytne mnohem více informací než jen údaje o rychlosti a stavu paliva v nádrži.

IQ.DRIVE

Je souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy, které již dnes existují nebo pro ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. Passat patří mezi modely, ve kterých se inovativní ideje uplatňují jako první.

Travel Asist

Zejména při jízdě po dálnicích a silnicích systém „Travel Assist“ udržuje vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a bere v úvahu odstup od vpředu jedoucích vozidel. V kombinaci s převodovkou DSG systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě.